Zločini

Sin došao na pregled, a zatim s ocem napao doktore i tehničare Hitne pomoći u Zenici

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Sin došao na pregled, a zatim s ocem napao doktore i tehničare Hitne pomoći u Zenici- U zeničkoj Službi Hitne pomoći danas u 11:20 sati došlo je do incidenta kada su otac i sin fizički napali medicinsko osoblje.

Sve je počelo kada se u ustanovu obratio pacijent 1996. godište iz Zenice, žaleći se na zdravstvene tegobe.

Smješten je u prostorije gdje mu je ukazana ljekarska pomoć, a u međuvremenu se pojavio njegov otac E. K. (1967. godište), koji je pokušao ući u prostorije.

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona su nam kazali da ga je po dolasku osoblje upozorilo da mora sačekati zbog medicinskih procedura koje su u toku.

Međutim, nakon verbalnog konflikta s medicinskim osobljem, E. K. je i fizički nasrnuo na doktora i tri tehničara. Ubrzo mu se pridružio i sin koji je bio pacijent u ovoj ustanovi.

Situacija se nakon toga smirila, dok je osoblje pozvalo policiju.

Po dolasku, službenici su uhapsili oca i sina, dok su doktor i trojica tehničara zadobili lakše tjelesne povrede.

O incidentu je obaviješten dežurni tužilac, a dvojac je zadržan zbog sumnje u krivično djelo nasilničkog ponašanja i ugrožavanja sigurnosti. Za sutra je najavljena kriminalistička obrada.

Autor: E.Mehić/klix.ba



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: info@zenicablog.com
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo