Oglasi

Oglas za posao: CNC operater na strugu i glodalici

Kompanija RM-LH d.o.o. Zenica sa sjedištem u Zenici, na osnovu ukazane potrebe raspisuje oglas za prijem u radni odnos za rad u BiH, na radno mjesto:

  1. CNC operater na strugu i glodalici

Opis posla:

programiranje, postavljanje i upravljanje CNC mašinama, kontrola kvaliteta gotovih proizvoda

Kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema ili viša u oblasti mašinstva ili srodnom polju
  • Poželjno iskustvo u radu sa CNC mašinama (strugovi ili glodalice)
  • Spremnost za sticanje novih znanja i iskustava,
  • Spremnost za rad u smjenama,
  • Sposobnost čitanja tehničkih crteža
  • Preciznost, odgovornost i timski rad
  • Motiviranost i posvećenost poslu.

Šta nudimo:

  • Obuka i mentorstvo za rad sa CNC mašinama,
  • Konkurentna plata
  • Stimulativni radni uslovi
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja, razvoja i napredovanja,
  • Stabilno radno okruženje

Prijave sa biografijom (CV)  dostaviti lično ili putem pošte na adresu:

RM-LH d.o.o. Zenica, Zmaja od Bosne bb, Poslovna zona Zenica 1, 72000 Zenica

ili putem maila: [email protected]

Samo kandidati koji uđu uži krug bit će pozvani na razgovor.

Za više informacija posjetite nas na www.rmlh.ba kao i na facebook stranici

Konkurs ostaje otvoren do popune radnih mjesta.