Oglasi

Oglas za posao: Koordinator/ka građevinskih projekata

Na osnovu ukazane potrebe kompanija PERO Zenica d.o.o. – raspisuje oglas za prijem na radno mjesto:

Koordinator/ka građevinskih projekata

Opis poslova:

  • Vođenje, nadziranje i koordinacija projekata gradnje i rekonstrukcije unutar kompanije
  • Angažovanje i saradnja sa vanjskim projektantima i izvođača te obračun radova u toku i po završetku istih
  • Stalno ispitivanje tržišta i angažovanje građevinskih pojedinaca i firmi specijalizovanih za različite vrste radova
  • Vršenje pripremnih mjerenja i crtanje postojećeg i izvedenog stanja te priprema tehničke dokumentacije za projekte
  • Planiranje i praćenje rokova projekata, usklađivanje resursa i koordinacija drugim odjelima u kompaniji
  • Korištenje softverskih alata za crtanje i projektovanje (AutoCAD, ArchiCAD) i analiza podataka u Excelu
  • Održavanje ažurnih AutoCAD crteža i dokumentacije o trenutnom stanju svih PERO baucentara

Uslovi: Poželjno je da posjedujete sljedeće osobine i kvalifikacije

  • Minimalno SSS – arhitektonska,građevinska mašinska, tehnička škola ili slična kvalifikacija
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
  • Poznavanje praktičnih termina i procedura u građevini
  • Iskustvo u radu na projektima renoviranja ili građevinskim radovima; iskustvo u koordinaciji građevinskih projekata ili samostalnom građenju je prednost
  • Odlično poznavanje AutoCAD-a, ArchiCAD-a, Excela, poželjno poznavanje i drugih grafičkih softverskih programa
  • Sposobnost samostalnog rada i organizacije poslova
  • Vještine komunikacije i pregovaranja s izvođačima i dobavljačimaa

Nudimo Vam

  • Dinamično radno okruženje sa mogućnošću napredovanja
  • Beneficije u skladu sa rezultatima, kvalifikacijama i iskustvom
  • Priliku za rad u stabilnoj i rastućoj kompaniji sa dugogodišnjim uspjehom na tržištu

Kompanija PERO broji preko 120 zaposlenih u baucentrima u Neumu, Mostaru, Jajcu, Varešu, Zenici i Maglaju.

Za nastavak naše uspješne priče trebaju nam vrijedni i pouzdani radnici jer je izgradnja dobrog odnosa sa kupcima ključ našeg uspjeha.

Mjesto rada: Zenica

Broj pozicija: 1 izvršilac.

Kako se prijaviti?

Pošaljite prijavu sa CV-om eventualnim certifikatima koje posjedujete na e-mail [email protected], sa naznakom “Konkurs – Koordinator građevinskih projekata”.

Više informacija na: +387 32 440 500