Oglasi

Oglas za posao: Voditelj ureda direktora

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Konkurs / oglas za posao – Planet obuća doo Sarajevo

Pozicija: Voditelj ureda direktora (m/ž)

Mjesto rada: Zenica

Planet obuća doo Sarajevo zapošljava:

Ukoliko želite da postanete dio našeg uspješnog tima, a imate radno iskustvo u vođenju administrativnih i uredskih poslova, prijavite se na konkurs za radno mjesto Voditelj ureda direktora, mjesto rada Zenica.

Opis posla:

-Vođenje administrativno – tehničkih poslova za potrebe Društva

-Evidentiranje i čuvanje poslovne i druge dokumentacije

-Komunikacija s partnerima, dobavljačima, poslovnim jedinicama i upravom

-Prijem i otprema pošte, praćenje i slanje elektronske pošte

-Obavljanje protokolarnih i drugih uredsko – administrativnih poslova za Društvo

-Vođenje kadrovske evidencije te evidencije radnog vremena

-Pomoć pri marketing aktivnostima

-Ostali administrativni poslovi po nalogu Direktora

Od Vas očekujemo:

-Visoka stručna sprema

-Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od minimalno 2 godine

-Odlično poznavanje rada na računaru (korištenje računara, interneta, obrada teksta Word/ tabelarno računanje Excel), korištenje telefaxa i skenera

-Rječitost i lijepo izražavanje u pismu i u govoru

-Pouzdanost, povjerljivost, odgovornost, komunikativnost, fleksibilnost, profesionalnost

-Visoko izražene organizacione i pregovaračke sposobnosti i vještine kao i drugi bitni uslovi potrebni za obavljanje radnih zadataka
-Odlično poznavanje engleskog ili drugog stranog jezika
-Izražene sposobnosti za dobro verbalno i pismeno izražavanje

Nudimo Vam:

– Rad u stabilnoj kompaniji
– Izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju

– Mogućnost stalnog zaposlenja i lične afirmacije
– Poticajnu i podržavajuću radnu sredinu
– Redovnu i urednu zaradu
– Dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja

Lokacija radnog mjesta: Zenica, Kamberović polje bb (SC City Zenica)
Datum objave: 18.06.2024. godine

Broj izvršilaca: 1 izvršilac

Trajanje oglasa: 15 dana ili do popune radnog mjesta.

Detaljnu biografiju (CV) sa fotografijom poslati na mail: [email protected]

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće uzimati u obzir.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

POLITIČKI MARKETING:

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno