Poraz rukometaša Čelika u Areni nakon odličnog prvog poluvremena

Ekipa RK Čelik je ove subote bila domaćin ekipi RK Jajce u okviru 3.kola Prve rukometne lige FBiH, grupa Sjever, sezona 2024/2025. Utakmica je odigrana u gradskoj Areni „Husejin Smajlović” u Zenici, danas 12.10.2024.godine od 17:00 sati.

Nakon vođstva rukometaša Čelika od jednog gola na kraju prvog poluvremena, mlada ekipa Čelika je poražena na kraju utakmice.

Rezultat:

RK Čelik – RK Jajce  28:36 (18:17);

Nakon utakmice na oficijenoj facebook stranici RK Čelik su objavili:

-Nakon odlično odigranog prvog poluvremena do izražaja je, ipak, došao reducirani igrački kadar i povrede koje su nas zadesile na početku sezone.

Ponosni smo na naše momke bez obzira na rezultate, idemo još bolje i jače -, stoji na kraju kratke objave.

U prva dva kola Čelik je doživio jedan domaći poraz (RK Cepelin Cazin 31:42) i jedan gostujući poraz

(RK Lokomotiva Brčko 41:27).