POSAO: Hotel “City Code” Zenica zapošljava recepcionera (m/ž)

Oglas za posao: Recepcioner m / ž – Kompanija „Damirex“ d.o.o. Zenica objavljuje oglas za prijem radnika u radni odnos za Hotel “City Code” Zenica za poziciju recepcionera (m/ž).

Uslovi za radno mjesto

Da ste državljanin Bosne i Hercegovine
VSS/VŠS/SSS
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Poznavanje engleskog jezika
Odlično poznavanje MS Office paketa
Izražene komunikativne sposobnosti
Visok nivo motivacije i inicijative u radu
Sposobnost rada u dinamičnom okruženju, preciznost, odgovornost

Opis radnog mjesta:

Prijem i smještaj gostiju
Pregled zazuzeća soba
Primopredaja poruka i rukovanje hotelskim ključevima
Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
Evidencija osnovnih podataka o gostima
Pružanje informacija o uslugama i prijem reklamacija gostiju
Prijem dnevnih rezervacija gostiju i slanje potvrda o rezervacijama
Poslovi naplate i evidentiranja računa
Recepcioner vodi blagajnu recepcije u smjeni, hotelski dnevnik, rukuje kreditnim karticama

Prijaviti se možete lično na recepciji hotela, ili pozivom na broj 062/668-464.